środa, 16 grudnia 2015

Powstrzymajmy szaleńców, bo zatoniemy wszyscy

Witam serdecznie! Jestem emerytowaną nauczycielką fizyki, ostatnio informatykiem. Chcę się ostro włączyć w działania KOD-u, bo nie można pozwolić na dyktaturę PIS-u. Wiedziałam, że taka nastąpi, jak PIS wygra. Nikt z moich znajomych mi nie wierzył, zresztą ja sama też nie wierzyłam, że będzie aż tak! No tak to być nie może. Może oni mają dobre intencje, w ich mniemaniu, ale to szaleńcy! Bez wyobraźni, co robią. Staram się oceniać ich działania na chłodno, ale nijak mi nie wychodzi, że robią dobrze. Powstrzymajmy szaleńców, bo zatoniemy wszyscy.

Halina Bumbul

4 komentarze:

Halina Bumbul pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Halina Bumbul pisze...

ZAKRĘT HISTORII
Jesteśmy na tym zakręcie, niestety. I chyba przejdziemy do historii, myślę o naszym zrywie czyli KOD-zie. Nasz ruch, a teraz już stowarzyszenie, ma coraz więcej nie tylko sympatyków ale i zwolenników, myślę, że zwolennik ma silniejsze znaczenie.
Dzisiaj na starówce, podczas zbierania podpisów pod naszym projektem ustawy o TK, przeżyliśmy wiele doświadczeń: było mnóstwo ludzi, którzy dziękowali nam, że jesteśmy, że poświęcamy swój czas i energię, żeby przeciwstawić się obecnemu NIEPORZĄDKOWI PRAWNEMU.
Ale nieliczni podchodzili do naszego stolika i nas znieważali, po prostu. Próbowaliśmy z nimi dyskutować ale próżne to próby!
Pojawili się również narodowcy, naćpani, ordynarni, grożący nam nawet fizyczną napaścią. Wezwaliśmy policję, przyjechała, na jej widok niektórzy narodowcy się rozpierzchli (na czele z tą panienką, ładną ale ordynarnie się zachowującą uprzednio). I taka to ich odwaga: krzyczeć, ubliżać ale jak co, to nie my. Żałośni są, no ale istnieją obok nas.
Pozytywną rzeczą jest, że coraz więcej Polaków docenia KOD-owską robotę i nasz ruch, pytają tylko czemu NIC nie robimy, żeby tę sytuację ukrócić. Tłumaczyliśmy, że robimy, co możemy w tej sytuacji. I będziemy nadal robić, co się da, bo tak, jak jest w tej w chwili w Polsce, to dalej być nie może. I NIE BĘDZIE!!! NIE BĘDZIE!!!

Halina Bumbul pisze...

PIS zaczyna się potykać o własne nogi, to widać, słychać i czuć. Nie poradzą sobie, nie spodziewali się takiego sprzeciwu społecznego. Niekompetencja i arogancja tej władzy nie wytrzyma czasu ich kadencji. Ale jeśli dojdzie do wcześniejszych wyborów (chyba to zaczyna się stawać realne) to czy jakakolwiek opozycja ma alternatywny program wyborczy? Bo ja tego nie widzę lub o tym nie wiem. I nie wiem, NA KOGO GŁOSOWAĆ??!! A to jest pytanie!

Halina Bumbul pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.