środa, 10 lutego 2016

Komitet Obrony Demokracji wciąż działa

KOD-erki i KOD-erzy z Warmii, Komitet Obrony Demokracji wciąż działa. Nie zapominajcie o tym! Choć nie ma w tej chwili wielu demonstracji (co nie znaczy, że nie ma ich w ogóle), nadal robimy swoje.

Mamy nowe pomysły, niektóre bardzo interesujące, będziemy je sukcesywnie wdrażać. Rozwijamy działalność edukacyjną. Nie odpuszczamy, idziemy do przodu.

Chcemy być cały czas w ruchu. Nie będzie dla nas przeszkodą to, że niektórzy z nas przeszli z pierwszych szeregów do trochę dalszych. Różne są sytuacje w życiu, nie jesteśmy w stanie być cały czas w pełni aktywni. Szanujemy ludzi, którzy zrobili dla warmińsko-mazurskiego KOD tak dużo, jesteśmy im wdzięczni za cały trud, który włożyli w naszą wspaniałą manifestację, w nasze spotkania. Ci ludzie nadal z nami są i nadal będą nas wspierać na tyle, na ile mogą sobie aktualnie pozwolić.

Mamy nowego koordynatora grupy Warmia. KOD zostanie zarejestrowany, stworzymy ostateczne struktury i będziemy działać dalej. Niezależnie od tego, co o nas mówią czy piszą, nie poddajemy się. Mamy w naszym regionie bardzo mądrych, chcących działać ludzi, którzy z pewnością poprowadzą KOD dalej we właściwą stronę.

To Wy jesteście tymi ludźmi i to Wy będziecie walczyć o demokrację. To Wy tworzycie ten wspaniały ruch, jakim jest Komitet Obrony Demokracji. Wy będziecie o niego dbać i rozwijać go dalej. Zawsze wspólnie, ponieważ nasze cele są wspólne.

Jesteśmy KOD-em, jesteśmy razem

Jakub Jarosławski

Brak komentarzy: