sobota, 23 stycznia 2016

Podziękowania (manifestacja w Olsztynie)


Póki emocje nie opadły, póki czujemy klimat, w jakim się dziś zebraliśmy, byliśmy razem we wspólnej sprawie - żeby bronić demokracji chciałbym Wam wszystkim podziękować od organizatora i ode mnie. Zacznę od naszych wspaniałych gości: pani dr hab. Teresy Astramowicz–Leyk, pana Jacka Poniedziałka, Michała Mazurkiewicza i naszego wyjątkowego gościa pana Krzysztofa Łozińskiego.

Dzięki nim dowiedzieliśmy się wielu rzeczy. Wytłumaczyli nam wszystkim dlaczego postępowanie obecnych władz jest niewłaściwe. Nauczyli nas naprawdę wiele. Dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej manifestacji. Było to pierwsze takie wydarzenie w Olsztynie i wcale nie było łatwo. Włożyliście bardzo dużo pracy. Kosztowało Was to wiele nieprzespanych nocy. Chyba jednak przyznacie, że się opłaciło. Dziękujemy.

Dziękujemy także Straży Zgromadzenia. Spisaliście się na medal. Wiem, że momentami adrenalina robiła swoje i żyłka pulsowała, ale zachowaliście się profesjonalnie. Zachowaliście spokój i obyło się bez ekscesów. Dziękujemy.

Teraz najważniejsze. Dziękujemy Wam wszystkim, którzy przyszliście na manifestację. Bez Was by się to nie odbyło. Pokazaliście, że również nie zgadzacie się z działaniami obecnej władzy. Byliście wspaniali. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy, że będziemy walczyć we wspólnej sprawie – w obronie demokracji. Jeśli będziemy razem istnieje większe prawdopodobieństwo, że odniesiemy sukces, dlatego BĄDŹMY RAZEM!

Łukasz Słotwiński

Brak komentarzy: