piątek, 16 grudnia 2016

Wolne media


Posłowie przyłączyli się do protestu dziennikarzy.

RED.7 komentarzy:

Tommy pisze...

Smiech to zdrowie. Dziekuje za ten blog i opozycje w tej kadencji sejmu. Dobra robota!:)

Stanisław Czachorowski pisze...

"Dziekuje za ten blog" - nie ma za co, zaglądaj częściej, codziennie coś nowego.

Tommy pisze...

Panie Stanislawie, nie przypominam sobie, abysmy przeszli na "ty". Podoba mi sie formula blogu. Duzo pracy potrzeba, zeby codziennie dogladac tak wspaniale rozrastajacej sie roslinki. Ma Pan czas odpowiadac w piatkowy wieczor szaremu zuczkowi jak ja, a nie protestuje Pan z kolegami przeciwko ograniczaniu wolnosci Pana Tomasza Lisa, Pani Olejnik i innych wielkich demokratow? Widze tu pewna niekonsekwencje.

Stanisław Czachorowski pisze...

Trudno z anonimem nie być na ty. Skąd mam wiedzieć z kim rozmawiam. Anonim to anonim. Brak odwagi pisania pod własnym nazwiskiem dyskwalifikuje by traktować poważnie. Tym bardziej, że komentarze są bardzo niepoważne i na granicy hejtu, dość żałosnego zresztą. Jeśli masz osobo (pan? pani? dziecko?) odrobinę szacunku do siebie samego, to pisz pod własnym nazwiskiem.,Nie wstydź się siebie i swoich słów.

Stanisław Czachorowski pisze...

"Widze tu pewna niekonsekwencje." - komentarz nietrafiony i oderwany od rzeczywistości. Tak jak te złośliwości pisane anonimowo.

Tommy pisze...

Nie lubi Pan komentarzy i je kasuje? Szkoda, zlosc pieknosci szkodzi. Prosze wspierac demokracje z calych sil. Prosze pozdrowic wszystkich i przekazac wyrazy glebokiego wsparcia dla tworzacych to wspaniale dzielo waszego zycia- Komitetu Odrodzenia Demokracji, czy jakos tak. Ten pan, co padl od kuli pisowskich siepaczy, laczac sie z nim w "bulu i nadzieji" cytujac klasyka, to prawdziwy niezlomny zolnierz na froncie walki z kaczyzmem.

Stanisław Czachorowski pisze...

Zapewne chodzi ci o człowieka, który się położył by blokować przejazd? "Mamy oświadczenie mężczyzny, który leżał pod Sejmem (manipulacja zawsze ma krótki nogi, mozna sprawdzić). Udawał czy nie?" link http://pikio.pl/mamy-oswiadczenie-mezczyzny-ktory-lezal-pod-sejmem-udawal-czy-nie/