wtorek, 20 grudnia 2016

Nie bójcie się żołnierzy i policjantów

Nie bójcie się żołnierzy i policjantów. Dzisiaj w wojsku i policji służą niezwykle wykształceni i mądrzy ludzie. Nie ma już wojskowych czy policjantów z awansu społecznego. To pasjonaci Polski, to patrioci i odpowiedzialni ludzie. To mężowie i ojcowie naszych rodzin, to nasi znajomi i przyjaciele. To ludzie, którzy widzą jak zabierane są emerytury ich poprzednikom, bo służyli, tak jak oni dzisiaj służą, ojczyźnie.

Niech wojsko szkoli się na poligonach zabezpieczając nasze bezpieczeństwo zewnętrzna. Niech Policja dba o nasze bezpieczeństwo na ulicach, w domach i instytucjach. Mały dyktatorek ma całe masy wazeliniarzy i pochlebców. Z nich składa się cały PiS. Jest też jeden nieodpowiedzialny zdrajca ideałów solidarności, który chce wyprowadzić robotników na ulice i "nakryć nas czapkami". A czy to nie jest dowód na to, że władza nie ma siły i sięga do konfrontacji cywilów przeciwko sobie?

Nie bójmy się, nie dajmy się podzielić. Wygramy, czy będzie to trwało parę dni czy parę lat, bo prawda i prawo jest po naszej stronie. Także dlatego, że wojsko i policja jest świadoma odpowiedzialności.

Adam Mazguła‎

Brak komentarzy: