czwartek, 22 grudnia 2016

Sylwester przed Sejmem


Czas zabawy się skończył. Trybunał Konstytucyjny od dzisiaj jest farsą i wydmuszką PiS, nie ma nikogo kto by stanął w naszej obronie, oprócz nas samych. Nie mamy nastroju na zabawę i picie szampana, dlatego w nawiązaniu do wydarzenia, które organizuje OSK spotkajmy się na przełomie roku przed Sejmem. Wesprzyjmy posłów opozycji, a także tych, którzy niestrudzenie pikietują na Wiejskiej. Zamiast szampana weźmy termosy z gorącymi napojami, zamiast sylwestrowych kolacji - ciepłe koce. Bądźmy tam razem!

Spotkajmy się przy namiocie Obywateli RP i Obywateli Solidarnych w Akcji, którzy niezłomnie są tam od początku. Spotkajmy się WSZYSCY RAZEM - Obywatele, OSK, KOD, partie polityczne i wszyscy, którym dobro Polski leży na sercu.

Zapraszamy również do spędzenia Święt przed Sejmem, wydarzenie koordynuja dziewczyny z OSK, wszystkie informacje znajdziecie tutaj -https://www.facebook.com/events/351172298580369/

Pieniądze, które chcieliście przeznaczyć na bal sylwestrowy możecie wpłacić na konto rodziny kierowcy TIRa zabitego w Berlinie.

Strajk Obywatelski 
(link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/909582059172450/)

1 komentarz:

Tommy pisze...

Tk od dzisiaj to pisowskie zapalki w rekach posla kaczynskiego, ktorymi zamierza podpalic tenkraj. Kim on wlasciwie jest, ze rzadzi polska? Nie ma prawa jazdy, a kieruje Polska?