środa, 19 lipca 2017

Milczący łańcuch światła w całej Polsce


Dumna jestem, że na mapie ogniw Milczącego Łańcucha Światła jesteśmy i MY, giżycczanie. Na dziś o 21.00 jesteśmy też umówieni i będziemy. Larum grają! Nie bądźcie Kochani bierni - nie możecie być w Warszawie, przybywajcie pod siedziby najbliższych sądów. Niech będzie nas moc!

Krystyna Szmit

7 komentarzy:

Tommy Eastwood pisze...

Niedlugo rusza program cela plus. Światełko nadziei przyda się, bo nadzieja umiera ostatnia. Pierwsza Hania z Warszawy.

Stanisław Czachorowski pisze...

PiSowski anonimie, nie jest zaskoczeniem Twój komentarz. Typowym elementem dyktatury jest wsadzanie do wiezień opozycjonistów i zwykłych ludzi. Robił tak Hitler, Stalin, Gomułka i Jaruzelski.

Unknown pisze...

Czy dzisiaj tez będzie protest w Olsztynie?

Tommy Eastwood pisze...

Peowski nie anonimie. Dzisiaj skonczyla sie wasza władza. Dzięki wysiłkom wielu ludzi od dzisiaj można mówić o państwie polskim, a nie groteskowej republice bananowej, ktora czeka na kolejna porcje polecen z brukseli czy berlina. Przypominam, że Jaruzelski to wasz bohater, który stworzył 3rp wraz z Kiszczakiem. Byl jej pierwszym prezydentem.Nigdy nie zostal skazany. Zresztą nikt nie został skazany. Ten grajdolek w końcu ma szansę stanąć na własnych nogach.Hania i reszta nie trafi do paki za niewinnosc, choc Ty zapewne myslisz inaczej. Jestes peowski nie anonimie przekonany, że taka Hania nic nie wiedziała, choć podpisywala. To tak jak z Bolkiem. On donosil, bral pieniądze od sb żeby sbecja miała ich mniej...

Beata Kurowicka pisze...

Słabe argumenty, które mieszczą się w jednozdaniowym podsumowaniu TKM

Stanisław Czachorowski pisze...

A Tommy Eastwood - masz problemy z używaniem pojęć. Proponuję sprawdzić w słowniku co to znaczy anonim. Ja pisze pod własnym nazwiskiem :). Zacznijmy więc Twoją edukację od pierwszego błędu i fałszu jaki w swym zacietrzewionym komentarzu dokonałeś. Jak zaliczysz, to możemy przejść do prostowania twoich kolejnych fałszów i bzdur.

Maria pisze...

Staszek, nie karm trolla