poniedziałek, 10 lipca 2017

Poznańska Pyra ma szklaną kulę, czarnego kota i ...wizję

Poznańska Pyra ma szklaną kulę, czarnego kota i ...wizję
Istne wariactwo w Warszawie od wczesnych godzin nocnych. Tony barierek, tony policji, usuwanie ludzi, którzy chcieli spędzić piękną, gwiaździstą noc właśnie na Krakowskim Przedmieściu. Ojjj będzie to szczególna miesiączka smoleńska. Niby ku pamięci, ale tylko wybranych. Niby jako akt religijny, ale tylko dla tych z kręgu Ojczulka Rydzyka i Klubów GPC. Niby jako wspomnieniówka, ale ofiary załatwi poseł K. w jednym zdaniu, pozostałe ileś tam godzin to będzie straszenie, szukanie wroga i wieczna droga do prawdy.
Patrząc na to, co się w tej biednej Warszawie wyprawia, pomyślałam o tym, jak to będzie wyglądało za miesiąc. Coś czuję, ze już na tydzień przed miesiączką PiS ewakuuje wszystkich mieszkańców Mazowsza poza województwo, by nie przeszkadzali. Cały region zostanie otoczony zasiekami i przenośnymi barierkami. Kto będzie chciał się dostać do Warszawy będzie musiał mieć przepustkę, podpisaną przez księdza z parafii, wojewodę, marszałka, wytypowanego przedstawiciela PiS. Do tego dołączone świadectwo zaszczepienia przeciwko wściekliźnie, lojalka duszpasterska, poświadczone co najmniej przez dwie osoby przykłady wierności pisowskiej.
W całej Polsce Błaszczak ogłosi apel do przestępców i każdego, komu zamarzy się, by właśnie w tym czasie dokonać jakiego gwałtu, morderstwa, pobicia, by byli tak mili i się wstrzymali, a po 10 sierpnia niech robią, co chcą.
Pod pretekstem naprawy anten przekaźnikowych, PiS zablokuje transmisję wszystkich stacji, którym daleko do reżimówki, Macierewicz wyśle swoją obronę terytorialną, by pilnowała porządku na granicach Mazowsza, Ziobro postawi w stan gotowości Prokuratorów, by w trybie pilnym karali doraźnie każdy przejaw obywatelskiego nieposłuszeństwa, Szydło ogłosi dni 9- 11 sierpnia wolnymi od pracy, Rydzyk zorganizuje obowiązkowe rekolekcje dla koderów różnej maści… a naród niech sobie organizuje kontrmanifestację...w Poznaniu, Wrocławiu czy Szczecinie. I tak przygotowane PiSiątka, angażując w to wszystkie możliwe siły na ziemi i w niebie, wydając na ten kaprys nasze pieniądze, wreszcie będą mogli święcić kolejną miesiączkę posła K.
Wiecie co, nie chcę nawet myśleć o kolejnych, bo to co mi wyobraźnia nasuwa, to aż się włos jeży.
Tamara Olszewska

Brak komentarzy: