piątek, 23 grudnia 2016

Jak głosowano w Sali Kolumnowej Sejmu 16 grudnia?

W serwisie BIQdata.pl pojawiła się ciekawa analiza słynnego posiedzenia klubu PiS udającego posiedzenie Sejmu. Autorzy szczegółowo przedstawiają jak wyglądało głosowanie ustawy budżetowej na 2017 rok. Wątpliwości co do tego, czy to głosowanie przebiegło w legalny sposób, nasuwają się same.

Link do artykułu:
Jak obradowano w Sali Kolumnowej? Liczymy twarze i sprawdzamy nazwiska. Dołącz do nas!

4 komentarze:

Tommy pisze...

To wszystko przez pis, ktory ma wiekszosc i przeglosowuje sobie co chce. W normalnej demokracji by tak nie bylo!

Stanisław Czachorowski pisze...

@ Tommy Eastwood. Normalni ludzie w Wigilię spędzają czas z rodziną, w kościele, na pasterce. Tylko pisowscy politrucy pracują (za mamonę lub w czynie społecznym). Nieszczęśliwi i niespełnieni ludzie rozsiewają te swoje złośliwe dopiski. Jak mali chłopcy w toalecie. Warto jednak sprostować.,PiS ma większość w sejmie, może każdą ustawę przegłosować w sposób poprawny, legalny. Dziwi więc ta niespotykana głupota i buta, by łamać regulamin sejmu fałszować listy obecności i łamać prawo. PO co? Z nawykowe arogancji i buty? Zło nawykowe. Anonimie Eastwood jest tak niedouczony, że nie wiesz na czym polega demokracja? Nie potrafisz odróżnić poprawnego głosowania od fałszowanego? Czy tylko kazali tak pisać?

Najwyraźniej pisowskie zło musi nam się objawić w całej rozciągłości. Mając większość w sejmie i tak amią prawo. Bo buta i arogancja jest w pisowskim stylu życia. Dyktatura butnych ciemiaków.

Tommy pisze...

Zapomnial Pan dodac, ze legalnie tzn zgodnie z oczekiwaniami i zalozeniami demokratow. Wszystko inne to zamach na najswietsze z swietych zasad: zasady nowoczesnej wigili, ktora zaklada swietowanie w sali plenarnej sejmu i przed budynkiem sejmu. Znicz i pasztet to oznaka dojrzalosci spoleczenstwa do odbycia ciezkiej drogi przemian. My, prawdziwi demokraci, mamy to juz za soba. Naszym zadaniem jest uswiadamiac te pisowska tluszcze, ze nie 500plus, a ciezka i mozolna praca nad samym soba da w przyszlosci wspanialy plon.

Stanisław Czachorowski pisze...

Legalnie to znaczy legalnie :).