środa, 21 grudnia 2016

To zaszczyt protestować z legendą Solidarności Janem Rulewskim


To zaszczyt protestować z legendą Solidarności Janem Rulewskim. Siedział w więzieniu 5 lat za udział w wyborach do Sejmu PRL i rad narodowych. Miałam okazję posłuchać tamtych historii i widzę wiele analogii. Dziś Jarosław Kaczyński powiedział, że jesteśmy przestępcami i będziemy odpowadali karnie...

Kinga Gajewska-Płochocka

A tymczasem na terenie sejmu:


...i pod sejmem:

4 komentarze:

Tommy pisze...

Kinia na prezydenta. Moja ulubiona obronczyni demokracji. Przedtem w klatce na ulicach miast. Teraz w niedogrzanym przez pisowcow sejmie. Przetrwamy!

Stanisław Czachorowski pisze...

kpij, kpij, tyle ci pozostało. To trudno stać po złej stronie mocy. Możesz jednak wybrać, jest jeszcze czas.

Tommy pisze...

Panie Stanislawie! Cos Pan o tym wie?

Stanisław Czachorowski pisze...

Ale a propos czego wiem? Poproszę całym zdaniem i pełną treścią :). Bo na tak postawione pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Po prostu nie rozumiem co to jett owo "to", zawarte w pytaniu.

ps. Jakiś czas temu ktoś ukrywający się pod pseudonimem Tommy Esatwood zapewniał, że ma talent do pisania i dobrze mu to wychodzi. Jakoś po tych lakonicznych, nieprecyzyjnych i mało komunikatywnych dopiskach nie widać. Ot, talent się mocno konspiruje, już nie tylko pod pseudonimem ale i udając nieporadność. A może te zapewnienia o dobrym piórze to były tylko czcze przechwałki i marzenia ? Jeśli to drugie to trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i nie wstydzić się siebie samego i własnego nazwiska.