poniedziałek, 12 grudnia 2016

Prawdziwych bohaterów zło nie skruszyPrawdziwych bohaterów błoto rzucane przez hejterów nie skruszy. Zło walczy pomówieniem, oszczerstwem, intrygą, manipulacja, fałszowaniem historii. Zło wstydzi się samo siebie, dlatego pisze anonimowo. Pod wymyślonymi nickami tchórzliwie i zza winkla obrzuca oszczerstwami. Zniesławia, fałszuje dokumenty, fałszuje historię. Na próżno!

Obywatele to nie ciemny lud z sekty smoleńskiej by w fałszywki i oszczerstwa uwierzyć. Prawda jest jak oliwa i zawsze na wierzch wypływa.  Tak jak w stanie wojennym komuna pomówieniami szkalowała opozycję, tak teraz PiS wraz ze swoimi zwolennikami. Jedni szkalują za pieniądze, inni w rewolucyjnym nawiedzeniu. Tak jak dawno temu bolszewicy. Wymyślają swoich nieistniejących bohaterów, próbują zmieniać podręczniki historii, stawiać pomniki misiewiczom-pisiewiczom, i tym co spali do południa.Wyją i buczą na cmentarzach, złorzeczą. Ale zło naszych prawdziwych bohaterów nie skruszy. Suweren nie jest głupi. Zło samo siebie podłymi metodami zdemaskuje. Nie minie wiele czasu a nie tylko historia owo zło osądzi.

Ileż to pomników Leninowi i Stalinowi czy Hitlerowi nastawiono? Gdzie one teraz? Nawet na złomowisku trudno znaleźć, dawno je rdza zjadła i przewrócił wiatr historii.

Znowu zaczyna wiać. Poeta pamięta kto krzywdzi człowieka prostego. Poeta nie będzie milczał. A naród nie będzie bierny. Wiatr historii zaczyna mocniej wiać. Zwieje zło i pomocników zła.

Roch Protazy.


2 komentarze:

Tommy pisze...

Jeden z lepszych wpisow. Trzyma Pan rowna, wysoka forme. Bardzo, ale to bardzo zabawny wpis!:)

Stanisław Czachorowski pisze...

Hmmm, w dzieciństwie, na podwórku mówiliśmy, że głupek śmieje się ze wszystkiego, nawet z kiwania palcem.