sobota, 17 września 2016

Udany PIKOD w przyjaznych Jezioranach


17 września warmińska grupa Komitetu Obrony Demokracji zorganizowała Punkt Informacyjny w Jezioranach. To szczególne dla nas miejsce, ponieważ to tu funkcjonuje portal "Wolne Jeziorany", w którym od wielu miesięcy zwolennicy "dobrej zmiany" umieszczają anonimowe artykuły i komentarze atakujące sympatyków oraz idee KOD. Liczyliśmy trochę na to, że autorzy tego hejtu pojawią się na naszej akcji, jednak widocznie obleciał ich strach i nie odważyli się z nami porozmawiać. Cóż, nie powinniśmy się może specjalnie dziwić, od dawna przecież mieliśmy przeczucie, że w "Wolnych Jezioranach" odwagi nie ma co szukać, skoro nikt nigdy nie potrafił podpisać swoim nazwiskiem obelg i personalnych ataków tam zamieszczanych.

Tymczasem dziś była wspaniała pogoda, w PIKODzie udział wzięło jeszcze więcej osób niż tydzień temu w Olsztynie. Jeziorany są ładnym miastem, pięknie położonym, naprawdę warto było je odwiedzić. Mieszkańcy tej uroczej miejscowości okazali się być pozytywnie nastawieni do KOD. Sporo osób głośno wyrażało swoje poparcie dla nas, zyskaliśmy nowych sympatyków. Było bardzo miło i kulturalnie. Bardzo nas cieszy to, że ludziom z mniejszych miast idee Komitetu Obrony Demokracji są również bliskie.

Z pewnością będziemy chcieli w przyszłości do sympatycznych Jezioran wrócić.

Jakub Jarosławski1 komentarz:

Unknown pisze...

O rety! Ale tłumy spragnione KOD-mądrości. Baliśmy się, że nie przepchniemy się przez tłum:) A gdzie wsparcie Galerii Revita Warmia? Nie było makatek? Szkoda!!!