niedziela, 1 stycznia 2017

Blogowe podsumowanie roku

W grudniu ubiegłego roku blog zanotował ponad 86 tys. odsłon. Najwięcej do tej pory (w ciągu jednego miesiąca). Łącznie do tej pory było blisko 400 tys odsłon.  Niniejszy serwis informacyjny w formie bloga powstał z potrzeby chwili i miał być tymczasowy. Tworzony jest przez amatorów, zwykłych ludzi, A potrzeba zawodowych dziennikarzy.

Tymczasowość się przedłuża, a jak widać z ostatnich miesięcy liczba odwiedzin wzrasta. Wskazuje to na potrzebę niezależnego informowania o tym, co dzieje się w regionie i kraju. Tandetna, pisowska propaganda, wylewająca się z mediów publicznych, zniechęca coraz więcej ludzi. O potrzebie kontynuacji (nie zapominając o konieczności uruchomienia bardziej profesjonalnego serwisu regionalnego) świadczy także liczba zjadliwych ataków pisowskich działaczy (no. Wolne Jeziorany i Danuta Kozłowska), pełnych obraźliwych słów, pomówień, kłamstw i przeinaczeń. Najwyraźniej mocno im przeszkadzamy.

W nowym, 2017 roku, czekając na profesjonalny serwis informacyjny z naszego regionu, będziemy dalej zamieszczać kronikę wydarzeń, dokumentować zachodzące procesy. Zachęcam do dyskusji i szerszego niż do tej pory artykułowania naszych przemyśleń.

Piszcie, linkujcie, komentujcie. I oby jak najszybciej ten blog przestał być potrzebny.

Stanisław Czachorowski(ostatni miesiąc - statystyka wejść)

2 komentarze:

Tommy pisze...

W nowym roku zycze tej samej sily, ktora pozwoli demaskowac pisowskie klamstwa. Tylko nie starajcie sie dublowac tvn24, bo kochany Sobieniowski jeszcze sie zezlosci. Pozdrawiam goraco i czekam na jeszcze wiecej informacji dla prawdziwych demokratow :)

Stanisław Czachorowski pisze...

Dziękuję za przesadzony komplement. Porównywanie do TVN24 to mocno przesadzony komplement.