sobota, 7 stycznia 2017

Bagatelizowanie rasistowskiej przemocy prowadzi do jej eskalacji


Pierwsze 4 dni 2016 roku przyniosły aż 6 przestępstw z nienawiści. Mariusz Błaszczak nie widzi problemu. Bagatelizowanie rasistowskiej przemocy prowadzi do jej eskalacji. #efektBłaszczaka Więcej: http://bit.ly/2ijlshB

Akcja Demokracja

2 komentarze:

Tommy pisze...

Ten ełk. Sciana wschodnia. Zadzgali to zadzgali, ale zeby wyzywac sie na lokalu i bogu ducha winnych mordercach? To nie przejdzie w normalnym kraju. Jak juz normalnosc powroci, powroca i europejskie standardy osadzania sprawcow poprzez przyznanie zasilkow w odpowiedniej wysokosci osobom mogacym cierpiec z powodu dyskryminacji rasowej. Panie Stanislawie! Nawet z konca swiata przyjade na marsz zwolennikow kebaba.

Stanisław Czachorowski pisze...

W Olsztynie tez doszło do zabójstwa, jakiś czas temu podchmieleni zwolennicy Tommy Eastwooda napadli w mieszkaniu studenta z Arabii Saudyjskiej, ten w panice chwycił nóż. Zginął jeden z napastników. Po tym wypadku duża część potencjalnych studentów z krajów arabskich zrezygnowała z podjęcia studiów medycznych w Olsztynie. To konkretna strata finansowa dla Polski i Olsztyna. Może pan sobie kpić, ale sprawa jest poważna, rasizm i ksenofobia nie tylko są pobłażanie przez obecne władze, ale są nakręcane. To strata wizerunkowa ale i finansowa dla Polski. Podkreślić jeszcze trzeba, że Polska nie przyjęła żadnych uchodźców, nawet tych chrześcijan z Syrii, które chciały przyjąć parafie w Polsce. Nie mamy praktycznie Żydów, nie mamy praktycznie uchodźców (promil) a antysemityzm i rasizm rozkwita. Gratuluję dobrego samopoczucia panie Łukaszu.