poniedziałek, 13 czerwca 2016

Regionalne podróże KODu


Dzień 12.06.2016 był pełen wrażeń, pięknych krajobrazów i wspaniałych ludzi. Byliśmy w Janowie Podlaskim i Białej Podlaskiej, wspieraliśmy konie oddane w ręce nieodpowiedzialnych polityków oraz grupę KOD z Białej Podlaskiej.

Długa kolumna oflagowanych samochodów, prowadzona przez nasz MotoKOD, zawitała do Janowa Podlaskiego. Po honorowej rundzie na ryneczku w Janowie, pojechaliśmy do stadniny. Konie przywitały nas przyjaźnie, turyści i opiekunowie też. Trochę zamieszania, dużo fot i przenieśliśmy się do Uroczyska. Pensjonat, skansen bajkowe miejsce. Do tego przemili gospodarze, KODerzy, oprowadzili nas po całym obiekcie. Przerwa na kawę w tym cudownym otoczeniu, natura, architektura, słońce, była wisienką na torcie. Z żalem żegnaliśmy się Uroczyskiem, obowiązki wzywały nas do Białej Podlaskiej, Piknik w Centrum znakomicie przygotowany.

Wielu odwiedzających, namiot Poznaj nas, malowanie buziek, dzieci brały udział w konkursie rysunkowym Miś KODerek, Dziewczyny z KOD Biała Podlaska przygotowały stosy zaKODowanych ciasteczek, a Tita Halska świętowała swoje urodziny.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego ! Ufff działo, się działo. Kto nie był niech żałuje.

Magdalena Roehrig 

ZaKODowany Wawer


Brak komentarzy: