poniedziałek, 13 czerwca 2016

Rebelia w całej krasie czyli element animalny


Oto Mamrot. Element animalny bez najmniejszej wątpliwości. Do tego groźny rebeliant. Postrach prezesa i jego klakierskiego dworu. Uczestniczył w wielu manifestacja i KODerskich akcjach. Weteran. Ma wszakże jedną wadę - pali. I to nałogowo. Co widać na załączonym obrazku. Czasem podnosi jedną nogę i wyraża swój stosunek do pisowskich farmazonów.

Pamiętacie ten dowcip z czasów PRL Polski Ludowej)? Gdy gensek pytał się po kolejnych podwyżkach, co Polacy robią? Gdy się złościli i płakali, było wsio w pariadkie. Ale gdy usłyszał, że już się śmieją, to był przerażony - oj niedobrze. Przez posła Jarosława Kaczyńskiego i jego otoczenie Polacy są nieustannie obrażani. Od jakiegoś czasu jednak Polacy się z tego śmieją. Sami przypominają te obraźliwe epitety i nic sobie z tego nie robią, nie czują się obrażeni tylko się wyśmiewają: obywatele drugiego sortu, element animalny itd. Pisowscy są tym faktem najwyraźniej mocno skonsternowani - ich obrażanie nie odnosi sukcesu... uważają więc KODerów za chorych psychicznie. No bo jak to: Tuhaj-Bej razserdiłsa a oni w śmiech zamiast się bać i o litość prosić?

Panie prezesie, melduję że się śmiejemy ! Coraz głośniej. A broń eletromagnetyczna wymieniana przez Antka to właśnie śmiech i satyra. Chyba czas najwyższy bać się panie prezesie...

Mamrot zaczął kręcić ogonem. To jakiś tajny znak.

Roch Protazy1 komentarz:

Jerzy pisze...

Mamrot na PREZESA!