niedziela, 26 czerwca 2016

Mazurscy Rebelianci w atakuW VII  wyścigach Smoczych Łodzi, organizowanych w Ełku, wystartował nasz mocny KODerski zespól Rebeliantów Mazurskich. Konkurencja była mocna, Do zawodów zostało zgłoszonych 12 zespołów. Biegi zostały podzielone na tury, w których startowały każdorazowo 3 łodzie. Rebelianci startowali w pierwszym biegu. Nasi zawodnicy zajęli w swoim biegu II zaszczytne miejsce wyprzedzając zawodników Starostwa.

Na początku wiosłowanie było mało rytmiczne, ale dzięki bębniarzowi i silnemu dopingowi Rebelianci złapali rytm i przekroczyli linię mety jako drudzy. Można to zapisać jako sukces, załoga poznała się przed samym biegiem i zgrywała w trakcie jego trwania. Zupełnie jak u nas w KODzie, zwarcia, tarcia, ale jak trzeba się zebrać do kupy to jesteśmy niepokonani.

Gratulacje dla zawodników, za morderczy wysiłek w ponad 30 stopniowym upale. Podziękowania dla Jarka Franczuka za organizację i uzbrojenie, dla Podlasia, które dało nam silne wsparcie i wszystkich, którzy dotarli i dali nam wsparcie.

KOD łączy i właśnie w Ełku udało nam się to znowu udowodnić. Zapraszamy na spływ kajakowy 02 lipca (sobota). Startujemy o godz. 10.00 w Krutyni. Zgłoszenia w wydarzeniu na stronie ZaKODowane Mazury lub mailem : kod.mazury@gmail.com.

Magdalena Roehrig

1 komentarz:

Unknown pisze...

Magda jest bardzo skromna. To jej także należą się gorące podziękowania za ogrom pracy i entuzjazm włożone w zorganizowanie, scementowanie i wyposażenie ekipy Rebeliantów. To jej i Jarkowi dziękuję szczególnie gorąco. :)