niedziela, 26 czerwca 2016

PIKOD w Morągu


25 czerwca w Morągu odbył sie pierwszy PIKOD WARMII. Byliśmy tam dużą grupą i w wielu wypadkach zaskoczyliśmy Morążan swoją obecnością. Jedni uśmiechali się z daleka a drudzy omijali nas mamrocząc egzorcyzmy. Nie spotkaliśmy się z żadnym przejawami agresji lub hejtu.

Morąg otrzymał sporą dawkę wiedzy z naszej strony, my zyskaliśmy wielu zwolenników. Obywatel - nasza gazetka - cieszył się dużym wzięciem a to a sprawą jednej naszej Koderki. Wielu mieszkańców nawet deklaracje chciało podpisywać.

Akcję uważam za udaną, następna w Szczytnie.  ‎
Robert Krzysztof‎ Chciałbym dołączyć do moich przyjaciół z KOD, którzy pisali już wcześniej i wyrazić radość z dzisiejszego wydarzenia. PIKOD w Morągu to kolejna akcja grupy z Warmii, która moim zdaniem zakończyła się powodzeniem. Dziękuję głównej organizatorce Annie Szymajdzie - świetnie wybrane miejsce na akcję. Dziękuję za późniejsze wspaniałe spotkanie integracyjne w tak pięknym miejscu (i za możliwość kibicowania polskiej drużynie). Było bardzo miło. Dziękuję Zarządowi Grupy Warmia za celujące przygotowanie wydarzenia, koordynatorowi regionalnemu za pomoc w sfinansowaniu i załatwienie gadżetów.

"Obywatel", który powstał nakładem przede wszystkim pracy Adama  (i innych oczywiście też), to strzał w dziesiątkę - lepiej rozdawać gazetę niż ulotki. Dziękuję gościom, w tym sympatycznej ekipie z Elbląga, fajnie że z nami byliście.

Piękne było to, że zrobiliśmy to razem - taki KOD to coś wspaniałego. Akcja wypadła bardzo dobrze. Widać nas, jesteśmy w przestrzeni publicznej. I jak jesteśmy razem, to potrafimy bardzo dużo !

Jakub Jarosławski


1 komentarz:

Stanisław Czachorowski pisze...

Relacja znaleziona w mediach lokalnych: http://www.mediagroupinfo.pl/kod-wyszedl-do-mieszkancow-moraga/