wtorek, 30 sierpnia 2016

Gmyzanie

Gmyzanie to bełkotliwe wypowiedzi jednego z niby redaktorów. Niby redaktor uważa, że KOD był pod Bazyliką w Gdańsku, w dokładnie takim samym celu, jak Lech Kaczyński chciał być w Smoleńsku w 2010 roku. Tak Kijowski miał prawo tam być dokładnie tak, jak Kaczyński w Smoleńsku.

Kijowski i KOD miał prawo być z flagami tak jak byli tam ONRowcy ze swoimi sztandarami. Czy policja powinna zapewnić im bezpieczenstwo? Dokładnie tak jak strona rosyjska powinna zapewnić bezpieczne lądowanie polskiego samolotu prezydenckiego. Czy to znaczy ze są lepsi i gorsi? O co tu chodzi?

Proszę mi wytłumaczyć czy człowiek idący do sklepu po chleb jest wrogiem tego co idzie po mleko? I to w majestacie prawa? Dlaczego ludzie zjednoczeni w pseudo modlitwie syczeli wyzwiska niczym żmije w stronę tych kilku osób z KODu? Czy to ludzie czy żmije? Wszak powinni skupić się na modlitwie. Nie rozumiem tego Gmyzania.

Gmyzanie jeszcze trochę będzie trwało, ale mam nadzieję, jestem pewien, że przyjdzie taki czas kiedy niby redaktorzy przestaną gmyzać. Choć jak mówią mędrcy; ludzką rzeczą jest gmyzać czasami.

Robert Krzysztof

Brak komentarzy: