niedziela, 19 marca 2017

Relacja z warszawskiej manifestacji


Tak było i nadal twierdzę, że z pozycji kanapy i z fochem wiele nie zdziałamy. Dziękuję tym którzy byli, mokli, zdzierali gardła. Dziękuję tym, którzy przybyli do nas z odległych części Polski. Dziękuję Warszawiakom, Sympatykom i samym KODerom, którzy maszerowali w słusznej sprawie. Dziękuję znakomitym gościom, którzy wystąpili na obu scenach. Dziękuję KOD Kapeli za muzykę i nowe świetne teksty Konrad Materna, Moto KOD za wspaniałe bruuum. Dziękuje MED KOD i naszej lekarce za zadbanie o nasze zdrowie, Straży i Policji za zapewnienie nam bezpieczeństwa, KODerom, którzy w strumieniach wody zbierali podpisy pod wnioskami o referenda, Puczeparianom na gościnność i gorącą herbatę.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w promocję marszu - rozdali 40 tys. ulotek, rozlepili niezliczoną ilość plakatów, mediom, obecnym na marszu i tym, którzy ciepłym słowem wspomnieli o naszym wydarzeniu przed marszem. Wszystkim osobom zaangażowanym bezpośrednio w organizację za znakomite zgranie. Dziękuję znanym i anonimowym za wsparcie w organizacji tego marszu KOD. 

Mam nadzieję, że przełamując fochy, uprzedzenia pójdziemy znowu razem pod sztandarami KOD w imię Wolności, Równości i Demokracji. Solidarnie !

Jest jeden KOD i tego się trzymajmy ! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego !

Magdalena Roehrig

czytaj także: https://www.kod-mazowsze.pl/w-ulewie-maszerowalismy/


1 komentarz:

Maria pisze...

A ja bardzo proszę przestać już pisać o tej kanapie! Ostatnio zostaję w domu, bo choroba wyklucza wielogodzinne stanie, chodzenie, dojazdy. I wielu ludzi z pokolenia pierwszej Solidarności też nie uczestniczy, bo są chorzy, niepełnosprawni - choć serce wyje.

Wykorzystajcie nas, stwórzcie z nas zaplecze - mamy wiele umiejętności, wolny czas, możemy działać w tle. Nie lekceważcie nas, wprzęgnijcie to, co możemy zaoferować WSPÓLNEJ SPRAWIE, w naszą wspólną walkę o powrót normalnej Polski.

Nie ma lepszych (bo mobilnych) i gorszych KODerów, pamiętajcie.

Dobra organizacja to taka, która potrafi wykorzystać wszystkie ludzkie umiejętności, a każdemu uczestnikowi pozwala osiągnąć jego sukces.