sobota, 4 marca 2017

Międzynarodowy Strajk Kobiet Olsztyn 8 marca 2017

Dobry wieczór, lub też dzień dobry, bo nie wiemy, kiedy to czytacie. Jesteśmy po ostatnim spotkaniu organizacyjnym latającego sztabu ze wszystkimi, którzy zaangażowali się w pomoc. Chcemy Was poinformować, jaki jest stan przygotowań do Protestu.

Co już jest zorganizowane?
1. Zgłoszenie Zgromadzenia do Urzędu Miasta.
2. Nagłośnienie przy Ratuszu i na Scenie Starówki.
3. Plakaty rozwieszone na słupach ogłoszeniowych (znalazły się osoby, które pomogły nam w tym finansowo).
4. Straż porządkowa zgromadzenia skompletowana. Kieruje nią Jan Stupienko. Dziękujemy, będzie bezpiecznie.
5. Akcja " PODARUJ ULOTKĘ SĄSIADCE" trwa. Re Nata, jak zawsze, zwarta i gotowa. Ulotki rozdysponowane po mieście. Cały czas liczymy na Waszą pomoc. W sobotę i niedzielę będziemy je rozdawać również na starówce olsztyńskiej. To dobry moment na spotkanie z nami. Zapraszamy, jeśli chcecie się spotkać , będziemy o 12.00 w sobotę i niedzielę. Jeśli chcecie pomóc, to dodrukujcie ulotki we własnym zakresie i rozdawajcie z nami. Wzór ulotek w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1886066131650748/permalink/1889806454610049/ .
6. Transparent w trakcie produkcji. Jak zwykle niezastąpiona Przemysława Ledwożyw wzięła sprawy w swoje ręce, więc będzie prezentować się doskonale.
7. ZAIKS opłacony.
8. Gwizdki dla tych, którzy nie będą mieli swoich, zakupione. Będziemy mieć ich 100 sztuk. Podobnie kartki. Dziękujemy naszym pomocnikom.
9. Osoba, która będzie dokumentować nasze wydarzenie i udostępniać zdjęcia na FB - jest!
10. Grupa megafonistek - póki co poległa. Chyba, że znajdą się wśród Was chętne. Do czego nieustająco zachęcamy - kontakt Iwona Mlynarczuk.
11. Media - powiadomione.
12. Aktywnie do przygotowań tym razem włączyły się partie: Nowoczesna i Platforma Obywatelska. Uzgodniłyśmy, że partie przychodzą bez flag, mogą mieć oznaczenia w postaci znaczków.
13. Przemówienia i plan, w trakcie tworzenia IwonaM.&IwonaJ.&IzaŻ
13. Dobór muzy również w trakcie. Uczcie się motywu przewodniego: Siła Kobiet. Szukajcie na FB.
14 W trakcie Zgromadzenia jedyne dopuszczalne flagi to; flaga Międzynarodowego Strajku Kobiet i flagi Polski i Unii Europejskiej. Zadania, które proponujemy dla was i dalsze informacje będziemy publikować w kolejnych postach. Pozdrawiamy Iwona Jopek& Iwona Młynarczuk.

A teraz pójdziemy spać.

SOLIDARNIE POKAŻMY SWOJĄ KOBIECĄ MOC.

Iwona Mlynarczuk‎

Brak komentarzy: