wtorek, 10 maja 2016

Sprawozdanie ze spotkania zarządu KOD Warmia

Drodzy KODerzy i KODerki
Wczoraj tj. 09.05. odbyło się spotkanie zarządu, na którym omówiliśmy bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem naszej grupy. Omówiliśmy plan działania na najbliższy czas oraz założenia długoterminowe. Dlatego chcemy przekazać to jak najszybciej wszystkim.

1. Pragniemy wszyscy podziękować Łukaszowi i Jakubowi za ich ciężką pracę. Łukaszku (Łukasz Słotwiński) rzucono Cię na głęboką wodę i pokazałeś, że potrafisz "pływać" i to całkiem nieźle. Jakub (Jakub Jarosławski) dziękujemy za Twoją ofiarną i pełną poświęceń prace w zarządzie naszej grupy. Myślę, że wszyscy zgodzimy się, iż Wasz wkład w funkcjonowanie naszej grupy był nie do przecenienia. Przyjmujemy Waszą decyzje o rezygnacji z pełnionych funkcji ze smutkiem ale szanujemy Wasz wybór. Jednocześnie cieszymy się że pozostajecie w naszych szeregach nadal oferując współpracę poza zarządem.

2. Są prowadzone już od dłuższego czasu rozmowy z Władysławem Frasyniukiem, aby przyjechał na spotkanie do Olsztyna. Rozmowy prowadzone są już od dawna, jest wypracowane wspólne stanowisko, co do formy spotkania. Sprawę pilotuje Robert Krzysztof. To odbędzie się w maju.

Ale wcześniej……
3. Spacer Kodu nad Jeziorem Krzywym w najbliższą niedzielę 15.05. Większość Olsztyniaków nie miała okazji zapoznać się z komiksem o pewnej broszce. Dlatego chcemy rozdać go do poczytania osobom odpoczywającym na plaży. Spacer planowany jest na godz. 15.30. Chętnych do udziału, już dziś zapraszamy do zgłaszania się do mnie.
Emotikon smile

4. W dalszym ciągu czekamy na Wasze propozycje działania, z tym że nie tyle na propozycję "warto zrobić to czy to", ale "chciałbym podjąć się organizacji tego czy tamtego, potrzebuję do pomocy kilku osób". Pamiętajmy że grupę Warmia tworzymy wszyscy i to od wkładu każdego z nas zależeć będzie na ile nasze działania będą skuteczne.
Zarząd
KOD_WM_WARMIA

Brak komentarzy: