poniedziałek, 7 listopada 2016

Oficjalne otwarcie Elbląskiego biura KOD i spotkanie z Jarosławem Kurskim oraz Klaudią Jachirą

(Trójmiasto Gazeta Wyborcza https://www.facebook.com/groups/1627997107463930/)
Odbyło się ważne wydarzenie w historii grupy KOD Elbląg. 6.11.2016 ( niedziela ) miało miejsce oficjalne otwarcie Elbląskiego biura KOD i spotkanie z Jarosławem Kurskim oraz Klaudią Jachirą. Jarosław Kurski potwierdził, że nie przez przypadek jest tam gdzie jest. Swoje racje przedstawiał jasno, z przekonaniem , ze swadą . Jest człowiekiem skromnym i nie lubi komplementów na swój temat, unika bycia historycznym VIP-em (kombatantem) . W spotkaniu w Elblągu uczestniczyło ponad 100 osób i trzeba stwierdzić jednoznacznie że Pan Jarosław porwał publiczność. To ogromne wsparcie dla nas , że jesteśmy w drużynie z takimi liderami. Dziękujemy „Gazecie Wyborczej” za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia i osobistą obecność na spotkaniu, oraz za wspaniałe zdjęcia.

Prezes Klaudii Jachiry nie miał łatwego zadania po Jarosławie Kurskim. I może to nawet nie dziwi bo wiadomo kto jest kim. A tak na poważnie to dziękujemy Klaudii za przybycie i uświetnienie wydarzenia. Szacunek za poświęcony czas w imię idei. Bo przecież robi to bezinteresownie i społecznie.

Dziękujemy za przybycie na otwarcie biura nowemu Koordynatorowi Warmińsko- Mzurskiemu Adamowi Wolandowi, pojawili się także Tomasz Bęben i Jacek Kędra. To dla nas zaszczyt i duże wsparcie oraz wspaniała okazja do szerokiej wymiany doświadczeń i pomysłów. Duże podziękowania należą się koleżankom i kolegom z Grupy KOD Elbląg za przygotowanie wszystkiego. . Jako uzupełnienie wizualne podaję link do galerii Gazety Wyborczej.

Tadeusz Piotrowski

Brak komentarzy: