sobota, 26 listopada 2016

Nie odbierzecie nam nadziei!MegaPikody - Warszawa. Cała Polska.

12.12 - na patelni przy stacji metra Centrum, pod Rotundą i przy wejściach do stacji metra Świętokrzyska, Mazowiecki KOD będzie protestował przeciw wprowadzanej dyktaturze. Zapraszamy też serdecznie chętnych do wstąpienia do Komitetu Obrony Demokracji.
Zapraszamy inne regiony do dołączenia do MegaPikodu. Niech nas zobaczą i usłyszą w całej Polsce!

Polska potrzebuje rozwoju, budowy społeczeństwa obywatelskiego, nowoczesnej edukacji, otwartości światopoglądowej, wolności słowa, stabilnej demokracji, zdrowych zasad ekonomicznych, przewidywalności.

35 lat temu reżim Jaruzelskiego zdusił wolnościowe i demokratyczne ambicje Polaków wyrażone przez ruch Solidarności. Zerwano relacje z wolnym światem, wzmocniono cenzurę, ideologia stała się ważniejsza niż gospodarka, nagradzano posłuszeństwo i ograniczano innowacyjność, walczono z „elementami antysocjalistycznymi”. Stan beznadziei trwał do czerwca 1989 roku.

Dziś, rządy Kaczyńskiego znów pogrążają Polskę w beznadziei. Dramatycznie pogarsza się pozycja Polski w Unii Europejskiej, naruszana jest Konstytucja i traktaty europejskie, w mediach publicznych zapanował totalitarny ton jednego słusznego poglądu, szalone koncepcje ideologiczne szkodzą edukacji i gospodarce, część narodu nazywana jest pogardliwie „gorszym sortem”.

Obywatelu, przyłącz się do walki o demokrację.
Wstąp do Komitetu Obrony Demokracji, protestuj, organizuj się, przekazuj wolną europejską myśl.
Kaczyński nie odbierze nam nadziei.
Kaczyński musi odejść.

- https://www.facebook.com/events/1841453899506046/

Beata Machocka

4 komentarze:

Unknown pisze...

W żadnym razie nie zamierzamy odbierać Państwu nadziei. Przede wszystkim nadziei na konsultację z lekarzem lub farmaceutą. Wręcz zalecamy.

Stanisław Czachorowski pisze...

To bardzo dziecinne traktować inaczej myślących jako chorych psychicznie. Świadczy o bardzo wąskich horyzontach i wielkiej bucie. Ale bardzo charakterystyczne dla pisowskiego środowiska. Utracony kontakt z rzeczywistością i niemożność prowadzenie dialogu. Skończy się boleśnie.

Unknown pisze...

Wolne Jeziorany.Po zapoznaniu się z waszymi tekstami dochodzę do wniosku, że z takowej pomocy już korzystacie. Radzę jednak zmienić lekarza bo was Oszukuje.

Tommy pisze...

Inaczej myślący? Proszę ostrożniej dobierać słowa:).