środa, 14 czerwca 2017

Przyjedź na długi weekend do Puszczy Białowieskiej


Pozdrowienia z Puszczy Białowieskiej! Piszę do Ciebie, żeby Cię tutaj zaprosić. Puszcza Cię potrzebuje! Mamy wielką nadzieję, że dasz radę dotrzeć tu w długi weekend. Bo właśnie teraz warto wesprzeć lokalną społeczność i wybrać się na przykład na Spacer po Puszczy z Adamem Wajrakiem. Jest w nas siła. Pokażmy, jaka! Zapraszamy do Białowieży na Weekend dla Puszczy - czyli spacery, spotkania z niesamowitymi ludźmi, koncert, pokaz filmu, warsztaty dla dzieci i inne atrakcje. Wszystko dla Puszczy!

zobacz szczegóły

Zabierz znajomych i rodzinę! Nie masz z kim przyjechać? Koniecznie wpadnij i tak, w gronie Obrońców Puszczy nigdy nie poczujesz się samotnie. W programie znajdzie się coś dla każdego – od koncertu Stanisława Soyki, przez spotkanie i spacer po Puszczy z Adamem Wajrakiem, pokaz filmu “Przecież tu jest wszystko”, spacery ornitologiczne, warsztaty przyrodnicze, zajęcia dla dzieci, po… nasłuchiwanie nietoperzy.

Atrakcji nie zabraknie, a to wszystko w dniach 15-18 czerwca w Białowieży i okolicach. Dokładne informacje o programie i wszelkie niezbędne szczegóły znajdziesz na obroncypuszczy.pl/weekend.

Wiem, że Puszcza jest dla Ciebie ważna. Mam więc ogromną nadzieję, że spotkamy się w tym niesamowitym lesie.

Do zobaczenia!
Kasia Jagiełło
Greenpeace

Brak komentarzy: