piątek, 30 czerwca 2017

Olsztyn: marsz protestacyjny ratowników medycznychMiejsce: start przed siedzibą Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, ul. Pstrowskiego 28b (obok sklepu Lidl), następnie przemarsz ulicami Olsztyna pod Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, gdzie odbędzie się pikieta.

Będzie to nasz wielki sprawdzian, dlatego zapraszamy nie tylko pracujących w zawodzie ratownika medycznego ale wszystkich popierających nasz prostest. Mile widzianie jest szerokie grono osób takich jak nasze rodziny, przyjaciele, znajomi, studenci, wolontariusze organizacji ratowniczych, członkowie służb i instytucji współpracujących oraz wszyscy, którym nie jest objętna przyszłość ratownictwa medycznego w Polsce. Pokażcie, że jesteście z nami. Dziś my potrzebujemy Waszego wsparcia!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zadania dla środowiska zawodowego ratownictwa medycznego. :

1. Należy przygotować transparenty - każda placówka przygotowuje jeden transparent (treść i forma dowolna ale związana z tematem)
2. Czekamy na propozycje pytań które będą zadawane władzom województwa na proteście (wszystko co was nurtuje w ratownictwie)
3. Karetki - chcemy aby przemarsz był prowadzony przez karetki, dlatego bardzo proszę wszystkich którzy maja własne karetki lub możliwość załatwienia przyjechali nimi na protest. informacja kto przyjedzie karetka musi być przesłana na maila do 26.06.2017
4. Ulotki protestacyjne - jeśli posiadacie jeszcze ulotki to proszę zabrać ze sobą, będziemy rozdawać je społeczeństwu.

Oczywiście obowiązuje odzież ratownicza + czarne koszulki dla osób związanych ze środowiskiem ratownictwa medycznego .
Jeżeli ktoś nie posiada t-shirt z nadrukiem protestacyjnym mogą być inne koszuki, koszule itp. o czarnej lub zbliżonej barwie.

Można zabrać ze sobą przedmioty akustyczne robiące hałas (gwizki, tuby akustyczne, syreny itp).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PROŚBA: UDOSTĘPNIAJCIE WYDARZENIE DALEJ ORAZ ZAPRASZAJCIE ZNAJOMYCH - RAZEM ZBUDUJMY JAK NAJWIĘKSZE GRONO NA MARSZ!

Brak komentarzy: