piątek, 7 października 2016

Nie pozwólmy zniszczyć szkolnictwa w Polsce!


Chociaż projekt ustawy dotyczący absolutnego zakazu aborcji kary więzienia dla kobiet, które ośmieliłyby się dopuścić do takiej sytuacji, upadł, kobiety nadal są wkurzone. Dobra Zmiana dotyka ich już narodzone dzieci. Dzieci, które chodzą do szkoły i mają być poddane idiotycznemu eksperymentowi. Eksperyment polega na powrocie do systemu nauczania z czasów głębokiej komuny.

Przeciw reformie protestuje Związek Nauczycielstwa Polskiego, ZNP i w 16 miastach wojewódzkich wzywa do protestu nauczycieli, rodziców. Z czasem protest rozszerzy się na miasta powiatowe.
O co chodzi ? Chodzi o aktywną obecność i protest pod Urzędem Wojewódzkim w Olsztynie w dniu 10.10.2016.

Przybywajcie nauczyciele, rodzice, matki i ojcowie dzieci w wieku szkolnym. Ta zmiana dotknie również Wasze dzieci, a tym samym ograniczy szanse nauki Waszego dziecka. W Olsztynie spotyka się całe województwo. Nie bądź obojętny. Zróbmy jesień średniowiecza, ludziom, którzy niszczą system nauczania wypracowany z trudem przez ponad 20 lat. System, który się sprawdził, dzięki któremu młodzi ludzie są znakomicie przygotowani do dalszej nauki na polskich i zagranicznych uczelniach. Nie chcemy rewolucji w szkolnictwie. Chcemy kontynuacji programu, który się sprawdził i dobrze działa. Nie dajcie skrzywdzić Waszych dzieci przez nieodpowiedzialne reformy. 
Nie wierzycie, że działa? Działa! Protest 100 tys. kobiet spowodował, wycofanie projektu zbrodniczej ustawy aborcyjnej, która umieściłaby Polskę wśród zacofanych krajów afrykańskich. Teraz też możemy zatrzymać marsz szaleńców. Dołącz i Ty!

Magdalena Roehrig

Brak komentarzy: