poniedziałek, 4 września 2017

Olsztyn Ratuje Kobiety. Bądźcie z nami.


Olsztyn się budzi. Ogólnopolski Strajk Kobiet - Olsztyn włącza się do akcji zbierania podpisów pod projektem ustawy stowarzyszenia Ratujmy Kobiety.

Wolność wyboru jest taką samą wolnością obywatelską jak każda inna wolność. Praw kobiet przed ich ograniczaniem powinni bronić wszyscy wolni obywatele.

NASZ PLAN NA 9 WRZEŚNIA:
o godzinie 14.00 -17.00 na Starówce
  1. Będziemy zbierać podpisy pod propozycją ustawy 
  2. Wymalujemy swoją kobiecość, jak każda z nas ją rozumie. Panowie również będą mieli szansę dorzucić swój kamyczek do ogródka :).
  3. Przynieśmy kamienie, farby, pędzelki i wspólnie, rozmawiając o tym, czym jest nasza kobieca siła i nasze przyrodzone wolności stwórzmy własne symbole. Kamień jest trwały, kamień jest fundamentem ogniska domowego i niejednego domu. NIECH KAMIENIE BĘDĄ NASZE I PRZEMÓWIĄ W NASZYM IMIENIU.
  4. Poroznosimy pomalowane kamienie po Olsztynie (Każda z nas znajdzie pewnie najlepsze miejsce, gdzie taki kamień powinien leżeć). Zachęćmy olsztynianki, żeby zastanawiały się na tym, czy chcą mieć równe prawa, czy chcą być traktowane godnie, czy chcą mieć prawo decydowania o swoim ciele i własnej prokreacji).
  5. Udostępniajcie wydarzenie. Przyjdźcie z przyjaciółkami i bliskimi sobie kobietami 
* Panowie, oczywiście jak zwykle są również mile widziani :).

Ogólnopolski Strajk Kobiet - Olsztyn

Brak komentarzy: