wtorek, 18 września 2018

Idziemy na Konwencję PiS z Konstytucją!

Idziemy na Konwencję wyborcza PiS z Konstytucją. 

No może nie na samą konwencję, bo pewnie nas nie wpuszczą, zwłaszcza jak ubierzemy się w koszulki z obraźliwym słowem na "K" Ale już przez OPNT w Olsztynie, gdzie odbywa się konwencja, jak najbardziej możemy pójść i przypomnieć politykom PiS- i tym lokalnym i przyjezdnym - że każdy program wyborczy dobry dla Polski musi zakładać poszanowanie Konstytucji. A każdy, który pozwala na jej łamanie, jest podły i szkodliwy.


Zgromadźmy się jak najliczniej z Konstytucją w ręce i na koszulce. Pokażmy, że Olsztyn o Konstytucji pamięta.

I tak na zachętę - będzie podobno premier Morawiecki i pomyślcie jaka to przyjemność móc mu w twarz wykrzyczeć, że jest kłamcą  No chyba że ucieknie przed nami jakimś bocznym wejściem, wtedy trzeba będzie nieco głośniej - tak żeby usłyszał wewnątrz.

KOD WM

3 komentarze:

co ja pacze pisze...

Weź jakiś cienrzki młotek i się puknij w głowe lewacka pało. Dzięki PiSowi Polska pierwszy raz od 1939 roku jest niepodległa.

Stanisław Czachorowski pisze...

@ "co ja pacze" - przykład pisowskiego chamstwa, agresji i plecenia bzdur.

Tommy pisze...

Chamstwo chamstwem, ale was prostaczki ciezko odroznic od tego jegomoscia powyzej :) dostaniecie w wyborach lanie, bo nie macie zadnego pomyslu na rzadzenie, a kandydaci w terenie to ....sami aktywisci kodu, a nie samorzadowcy.