sobota, 23 grudnia 2017

Przed nami Święta :)

Kocham Święta Bożego Narodzenia. To połączenie tradycji różnych kultur sprzed wieków. To zapachy i smaki mojego dzieciństwa. To moi Najbliżsi, którzy są sensem mojego życia. To choinka błyszcząca, rozświetlona, zgodnie z zasadami, kipiąca nieco tandetą. No i prezenty, na które, mimo wiekowości własnej, cieszę się jak dzieciak :)

I te Święta będą równie radosne jak zawsze. Radosne z kilku powodów, bo:
1. Jeszcze się takie PiS nie narodziło, żeby mnie zdołować.
2. Te Święta to będzie już o jedne święta mniej w epoce pisowskiej destrukcji.
3. Jeśli rzeczywiście Ktoś tam wysoko nad nami czuwa, to wiadomo, komu ześle Łaskę Bożą i na pewno nie myślę tutaj o politykach PiS.
4. Zasiądę do stołu z czystym sumieniem, a nie tak jak co niektórzy, więc dane mi będzie cieszyć się w pełni magią tych Świąt.

Kochani moi. Życzę Wam podobnego nastawienia. Życzę Wam czerpania pełnymi garściami to, co nadchodzący czas nam ofiaruje. Szczęśliwości rozświetlonej jak pierwsza gwiazdka, opłatka, który rzeczywiście łączy, a nie dzieli. Życzę Wam radości z bycia z najbliższymi, duszy przepełnionej pozytywnymi emocjami i całej mnogości tych chwil, które napełnią się miłością, przyjaźnią i wzajemną życzliwością.
Obiecuję, że zanim zasiądę z moimi córkami do wieczerzy wigilijnej, otworzę okno i wiatrem prześlę każdemu z Was mnóstwo uśmiechniętych życzeń. Zapowiadają wichury, więc na bank dolecą :)

Dobrych Świąt <3 a="" href="https://4.bp.blogspot.com/-uAqMNx3pRQc/Wj6cejqzdSI/AAAAAAAAAOc/kLoh5aZg_Ckg_i5AdKFZBKXlvq-GDEO_gCLcBGAs/s1600/39937077_crop_518_461_dla-domu-dekoracje-ozdoby-swiateczne-ozdoby-bozonarodzeniowe-swieczki-i-swieczniki-swiateczne-swieca-ozdobna-swiateczna-choinka-bialo-czerwona.jpg" imageanchor="1">

Tamara Olszewska

Brak komentarzy: