piątek, 11 stycznia 2019

Olsztyn dla Ziemi

Światowa społeczność klimatologiczna udowodniła ponad wszelką wątpliwość, że klimat na naszej planecie się zmienia, i to działalność człowieka jest podstawową przyczyną tych przemian. Tendencje te są w oczywisty sposób widoczne w globalnych pomiarach klimatu. Prestiżowe organizacje naukowe opublikowały prace i analizy, które pokazują, że jeśli nie podejmiemy działań teraz, nie tylko zaakceptujemy widoczne już dziś przemiany, ale także skażemy każdego człowieka i każde zwierzę na naszej planecie na katastrofę klimatyczną.

Ruch Earth Strike stworzył plan działania na rok 2019, obejmujący cztery główne wydarzenia na całym świecie. Nasi działacze powinni wykorzystać wszelkie okazje do wyjścia z protestem na ulice, aby zwrócić większą uwagę na nasz ruch.

Strajk – protest w styczniu będzie początkiem wielkiej kampanii klimatycznej. Planujemy kolejne akcje i masowe demonstracje, a także inne działania, które mają na celu powstrzymanie katastrofy klimatycznej.

Dołączcie do nas! Nadal możemy ten problem rozwiązać, jeśli zjednoczymy siły w obronie naszej planety.

KOD Warmińsko- Mazurskie i Razem Warmińsko- Mazurskie, we współpracy z inicjatywą Strajk dla Ziemi- Earthstrike PL organizuje w dniu 15 stycznia 2019 roku o godzinie 17.00 protest pod Olsztyńskim Ratuszem. Protesty te odbywać się będą w wielu miastach w całej Polsce. Pokażmy że Olsztyn także troszczy się o przyszłość Ziemi.


Brak komentarzy: