sobota, 4 lutego 2017

SPIS wydarzeń KODowych

Kochani!
Potrzebujemy Was! :)

1) SPIS wydarzeń KODowych - PRZYSZŁOŚĆ i PRZESZŁOŚĆ:

Wchodźcie proszę na: https://vps.kod.ngo/confluence/pages/viewpage.action…, przewińcie do kalendarza i zgłaszajcie wydarzenia KODowe w Waszych regionie, mieście. Bardzo Was proszę - wrzucajcie również PRZESZŁE wydarzenia - robimy newsletter po angielsku i chcemy promować WASZE akcje. Przepinajcie proszę tę prośbę na Wasze grupy regionalne, niech cały świat się wpisuje .

2) KALENDARIUM rządów PiS

Na stronie znajdziecie również kalendarium rządów PiS (wersja robocza) i zapraszam wszystkich do pomocy - kalendarium ma być źródłem "technicznym", to jest spis wszystkich wydarzeń z odnośnikami, aby każdy z NAS mógł korzystać z tego źródła przy pisaniu artykułów, szukaniu informacji, tworzeniu infografik itp itd. Po co mamy każdy od nowa robić tę samą robotę, jak wystarczy się dzielić . Tam również zapraszam do współpracy - sama NIE UCIĄGNĘ.

3) CENTRALIZACJA i KOMUNIKACJA (narzędzia)

Już od jakiegoś czasu sobie pcham narzędzia do komunikacji i centralizacji z nadzieją, że kiedyś będzie ich używał cały KOD. Zapraszam Was do pochodzenia sobie po tej stronie - staram się centralizować tam materiały z różnych stron, m.in. wspomniane wyżej wydarzenia, udostępnione niedawno uchwały zarządu, pliki, które mogą się przydać wszystkim. Rozmawiam z paroma regionami już, zapraszam do kontaktu pozostałe. Każdy region/grupa funkcyjna może mieć swoją przestrzeń i trzymać swoje informacje, a nad tym pewne rzeczy można centralizować (e.g. spójrzcie na kalendarz - Śląsk ma swój osobny kalendarz, ale wyświetla się on na kalendarzu głównym dla wszystkich).

4) POMOCY!

Jeśli są wśród nas osobniki, które rozpoznają te systemy, albo nawet nie, ale nie boją się technologii i chcą pomóc - BARDZO przyda mi się każde wsparcie. Tworzenie struktur, wrzucanie danych, pisanie instrukcji i wtajemniczanie naszych koleżanek i kolegów.

W kupie siła :)

Brak komentarzy: