niedziela, 22 października 2017

„Chcielibyśmy pracować i mieć czas na życie” - ten postulat dotyczy wielu zawodów.....


Czy łatwo jest podjąć głodówkę? Chyba nie. Ale najlepiej to sprawdzić. Czyli jeśli podjęli się strajku głodowego, to muszą mieć dużą motywację Same pieniądze nie wystarczą....

Paweł Reszka trak rozpoczyna swój tekst: "Pomyślałem, że skoro mam pisać o głodujących, to warto byłoby samemu przestać jeść na czas pracy nad tym tekstem. To tylko jakieś 100 godzin. Przez pierwszą dobę głodowania nie dzieje się kompletnie nic. Czasem zaburczy w brzuchu, ale człowiek nie myśli o tym, bo biega za sprawami przez cały dzień."

Chcielibyśmy pracować i mieć czas na życie” - ten postulat dotyczy wielu zawodów..... Podobnie mogą napisać nauczyciele, pracownicy wielu zawodów. Coś złego dzieje się w społeczeństwie i dobrze to byłoby naprawić. Coraz bardziej solidaryzuję się z protestem młodych lekarzy.

Stanisław Czachorowski


Więcej w Newsweeku: http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/glodowka-protest-lekarzy-rezydentow,artykuly,417821,1.html

2 komentarze:

Jerzy pisze...

Jakich jeszcze poświeceń musimy dokonać, żeby PIS zrozumiał że bez dialogu nie maja już żadnego mandatu wyborczego, i są już zwykłymi podłymi dyktatorami.

Tommy pisze...

Szkoda, ze ze swoimi przemyśleniami czekałes tyle lat. Teraz rządzi ktoś, kto się Tobie nie podoba, ok. Zła wiadomość dla Ciebie: będą rządzić bardzo długo jeśli utrzymają kurs, właściwy kurs.