niedziela, 22 kwietnia 2018

Morąg przywitał ministra Błaszczaka


Dziękujemy wszystkim przybyłym na dzisiejszą demonstrację w Morągu, która miała na celu powitać ministra Błaszczaka. Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie godzimy się na pisowskie metody zawłaszczania państwa. Pokazaliśmy też, że duch w Narodzie nie ginie. PiS nigdy nie wygrał w Morągu żadnych wyborów i poprzez to przywitanie pokazaliśmy, że nic się w tej materii nie zmieniło.

WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, DEMOKRACJA, KONSTYTUCJA to główne hasła, które uświetniały nasze zgromadzenie. Widzieliśmy ludzi wychodzących w trakcie spotkania, na ich twarzach widoczna była frustracja i rozczarowanie. Niektórzy z nich dołączali do nas, do protestujących i mobilizowali nas do głośniejszego skandowanie haseł. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że jest nas na zewnątrz więcej niż w środku. Brawa dla wszystkich, którym dobro Ojczyzny leży na sercu. Dziękujemy dla Podwórka Demokracji z Morąga, które czynnie piętnuje dojną zmianę i niejednokrotnie o nim słyszeliśmy i jeszcze nie raz usłyszymy.

Brawo mieszkańcy Morąga.

Jerzy Wądołowski 

2 komentarze:

spa pisze...

Jestem dumna z miasta MORĄG. Wspaniałe powitanie p.Błaszczaka,takie na jakie zasługuje.

Halszka pisze...

Wyszło świetnie. Obywatelski sprzeciw zadziałał. Tylko musimy działać razem, ponad podziałami, ponad strukturami. Nieważna flaga, ważny CEL!