sobota, 30 lipca 2016

PIK(OD)NIK COUNTRY w Mrągowie, bo wolności oddać nie umiem


Bożena Zabielska z Łomży pisze:
Pik(od)nik Country w Mrągowie to inicjatywa Wojtka Glinki i Magdy Roehring. Serdecznie dziękujemy pomysłodawcom. Zebrało się u Wojtka całkiem spore grono koderek i koderów. Zaszczycił nas swoją obecnością Krzysztof Łożiński. Cudowny człowiek. Zebraliśmy się w gromadę i powędrowaliśmy Promenadą rozdając ulotki, znaczki, Obywatela i serdeczne uśmiechy. Przeprowadziliśmy mnóstwo dobrych rozmów i przekonaliśmy się, że jesteśmy Polsce potrzebni. Potem dzięki gościnności Wojtka urządziliśmy kodowego grilla. I ja tam byłam, miód i wino piłam, a co widziałam Wam opowiedziałam.

Magda Roehrig z Warszawy donosi:

Piknik Country w Mrągowie z KOD - Podlasie, Warszawa, Mazury, Warmia, Elbląg i najważniejszy gość Krzysztof Łoziński z żoną Agnieszką. Bannery i flagi przy głównym deptaku prowadzącym do amfiteatru. Wojciech Glinka dziękujemy ! Atmosfera wspaniała, przesympatyczna, ciepła, wesoła i gości mnóstwo, kiełbacha pyszna i grzybki Basi genialne !


Halina Bumbuł z Olsztyna:

PIKOD Country w Mrągowie u Wojtka Glinki. Integracja grup z woj. warm.-maz. Super spotkanie i bardzo owocne. Nie ma to, jak się spotkać osobiście z fajnymi, mądrymi ludźmi.

Teresa Pokora - Wierzbicka z Olsztyna:

Spotkanie nader udane, brawo MY.Ja składam najserdeczniejsze podziękowania GOSPODARZOM tej uroczej imprezki, za ICH gościnność,serdeczność, ciepło i wytworzenie cudownej atmosfery. Czułam się , że jestem wśród dobrych znajomych, o matko a niektórych widziałam po raz pierwszy. Agnieszko i Krzysztofie Łozińscy, Wasza obecność wśród nas, to dla mnie wielki zaszczyt.. Dziękuję za mądre rozmowy. Basia i Wojtek Glinka jesteście WIELCY.
3 komentarze:

Halina Bumbul pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Halina Bumbul pisze...

BUMBUL się nazywam. :-)

Radosława Górska pisze...

Przepraszam. Poprawiłam.